Gündem
Öğrenciler
Öğretmenler
Yazarlar
Üniversiteler
Sınavlar
Kamu Haberleri
Bir Zamanlar Eğitim
İletişim
Künye
  BÖYLE EĞİTİMCİ OLMAZ OLSUN

BÖYLE EĞİTİMCİ OLMAZ OLSUN

Hükümete yakın Eğitim Bir-Sen Şube Sekreteri ve Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü Ertuğrul Yıldız, 10 Kasım günü skandal bir paylaşımda bulundu.

Bugün 10 Kasım...


Türkiye, çeşitli törenlerle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü yad ediyor...


Hükümete yakın Eğitim Bir-Sen Şube Sekreteri ve Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü Ertuğrul Yıldız ise, 10 Kasım günü skandal bir paylaşımda bulundu.


Ertuğrul Yıldız, 10 Kasım'da yapılan paylaşımları kastederek, İngiliz destekli Teâli-î İslâm Cemiyeti kurucusu ve Milli Mücadele karşıtı vatana ihanetten idam edilen İskilipli Atıf'ın kemiklerinin sızlatıldığını savundu.


Ertuğrul Yıldız, skandal paylaşımında, "Bugün, Eksen kaymasının Nirvanaya ulaştığı bir gün...!!! Bazı arkadaşlarımızın paylaşımlarının, İskilipli Atıf hocanın ve bir çok islam aliminin mezarda kemiklerini sızlattığını görüyor gibiyim... Yazık çok yazık..." ifadelerini kullandı.


İşte o paylaşım:PAYLAŞIM VİCDANLARI SIZLATTI

Milli Eğitim Bakanlığında Mersin İlinde Şube Müdürü olarak yöneticilik görevini devam eden,eğitimci olarak öğrencilere örnek olması gereken bu kişi vatanın kurtulması için,Cumhuriyet'in kurulması için,devrimlerin yapılması için canla başla mücadele eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün anıldığı bu günde yaptığı paylaşımla vicdanları sızlattı.

Tüm yurtta 10 Kasım'da millet olarak Ata'mızı andığımız bugünde Kurtuluş Savaşında işgalcilerin himayesini kabul edenleri aradan 100 yıla yakın zaman geçmesine rağmen unutamamış bir eğitimcinin olması,öğrencilerimizi nasıl bir tehlikenin beklediğini gözler önüne sermektedir.


İlgili Haber: