EJERCongress 2019 19-22 Haziranda yapılacak

VIth International Eurasian Educational Research Congress/ EJERCongress 2019’u Ankara Üniversitesi’yle birlikte 19 – 22 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara’da, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi yerleşkesinde yapılacak.

Düzenleme kurulu  herkesi kongreye davet etti ve süreçle ilgili mesaj yayımladı. Mesaj şu şekilde;” Kongre hazırlık sürecimiz devam ediyor. Bildiri özet gönderimi ve hakem değerlendirmeleri sona erdi. Kabul ve red alan bildiriler için yazarların mail adreslerine bildirimler gönderildi. Ayrıca sistemden giriş yaparak da sonuçları görebilirsiniz.
Kabul edilen bildiriler kongre sayfasında toplu bir şekilde açıklanmayacaktır. Bu nedenle kayıt ve ödemenizi, sistem üzerinden bildirinize giriş yaparak 25 Mayıs 2019’a yapabilirsiniz. Zamanımızın kısa olması nedeniyle kayıt süresini uzatamayacağımızı özellikle hatırlatmak isteriz. Kongre programını Haziran ayının ilk haftası açıklamayı planlıyoruz. 10 panel, 9 çalıştay ve davetli konuşmacılarımızın sunumlarıyla birlikte verimli ve başarılı bir kongre süreci geçirmek için çalışıyoruz. Gerek bilimsel içerik gerekse organizasyon ve hizmet açısından siz değerli EJERCongress katılımcılarına dolu dolu bir kongre yaşatmak bizi mutlu edecektir.
19-22 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde görüşmek üzere….”

Bilgi için: www.ejercongress.org/tr/